حروف استیل طلایی

حروف استیل طلایی , از انواع تابلوسازی استیل و مانند کلیه ورق ها استیل ، ضد زنگ می باشد. قیمت ورق استیل طلایی به علت نوسانات بازار به صورت روزانه تغییر می کند . رنگ خاص ورق استیل طلایی سبب توجه ویژه مشتریان به این محصول گردیده است. علاوه بر آن به دلیل پرداختی که روی ورق استیل طلایی شده است قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی خودش دارد. به دلیل رنگ خاص ورق استیل طلایی، این محصول اغلب در تابلوسازی حروف برجسته و تولید ظروف دکوری ونماهایی مانند آسانسور و … کاربرد دارد.

 تابلو استیل  طلایی

تابلو استیل طلایی نوعی ورق استیل است که در تابلوسازی استیل به میرور معروف است شناخته میشود، از ویژگی های آن می توان به براقی ، زیبایی ، سطح صاف و صیقلی ، عدم زنگ زدگی یا خوردگی آن به مرور زمان نام برد. ساخت این نوع از حروف از دیرباز در زمینه تبلیغات و ساخت تابلو ها در کشور رایج بوده و امروزه با فرمت های به روز شده مورد استفاده قرار می گیرد، که حروف برجسته فلزی می باشد. که شامل دو دسته حروف برجسته استیل و حروف برجسته آهنی می باشد

 

این نوع تابلوها در عین سادگی بسیار جلب توجه می کنند و ساختار کلاسیک دارند.

حروف برجسته استیل به علت زیبایی و دوام بیشتر از کاربرد بالاتری برخوردار است.

این نوع تابلو ها هم در فضای بیرونی و هم در فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

جنس این نوع تابلوهای ورق برجسته استیل از استیل نگیر بوده و ضد زنگ و اکسیداسیون می باشد.

حروف برجسته استیل به دو صورت با نور پشت (نوراندریک) و هم بدون نور مورد استفاده قرار می گیرد.

ورق برجسته استیل با روکش طلایی به علت درخشش و زیبایی بالا برای کاربردهای های لوکس و مدرن در تابلو ها استفاده می شوند.

همچنین این تابلوها در شب نیز بسیار زیبا هستند و با بک لایت نور سفید جلوه گری می کنند که معمولا از یک منبع نور اس ام دی  سفید برای آنها استفاده می شود.

 دلیل افت کیفیت حروف دست ساز:

 

به دلیل طراحی های جدید و متنوع و ترکیب این حروف با متریال دیگر از جمله پلکسی باعث شده این حروف از مد نیفتاده و هنوز بسیاری طرفدار این نوع حروف (حروف استیل) می باشند و امروزه طرحها و رنگهای متنوع و زیباتری از حروف استیل بطور مکانیزه ساخته و به بازار آمده ، در ساخت این نوع حروف های برجسته توانایی هرگونه مانور در خلق و ساخت طرحهای متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای وجود دارد . درگذشته بعلت نبود تجهیزات و دستگاههای مدرن در صنعت تابلوسازی از قیچی دستی برای برش این ورق سخت استفاده می شده و با دست برش می خورده است، که این راه باعث افت کیفیت و زیبائی حروف استیل می شده است و سطح براق این ورق را لکه دار می کرده و در لبه های آن موج های غیر قابل اصلاحی بوجود می آورده است.

 

 


 

ویژگی تابلو استیل طلایی

 

امروزه در کارگاه تابلوسازی استیل به لطف تکنولوژی و دستگاههای مجهز لیزری برش این ورقها خیلی سریع و ساده و بی نقص شده است و زیبائی حروف استیل طلایی ساخته شده را چندین برابر کرده است.از طرف دیگر بعلت ادغام این نوع حروف با ورقهای پلکسی گلاس مدلهای جدیدتر و بسیار زیبا و جذاب تری تولید می شود. گروه تابلوسازی استیل با متکی به خلاقیت کارشناسان گرافیک خود توانایی ساخت انواع حروف برجسته در مدلهای مختلف را دارد. در ساخت این نوع حروف توانایی هرگونه مانور در خلق و ساخت طرحهای متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای وجود دارد